hamok-cup
Hamont 23.11.2008
hamok

Last updated: 23/11/2008 @ 16:31:42 HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Courses D:03 D:04 D:05 D:06 H:01 H:02 H:03 H:04 H:05 H:06 hamok-cup IOF-Kort IOF-Lang Oro-Hydro Zonder Zwart-Geel Venster MTB-O Total

D:03 , 7300 m


  1. STEEGEN Kim                 BEL  D21    K.O.L.                   1:05:26   8'57"
  2. BRUYNSEELS Godelieve        BEL  D50    hamok                    1:13:34  10'04"
  3. VANHOUT Tinne               BEL  D21    K.O.L.                   1:39:50  13'40"
     VAN OPSTAL Imke             NED  D21    K.O.L.                   not classified
Top

D:04 , 5500 m


  1. REYNDERS Kathleen           BEL  D40    K.O.L.                   0:45:34   8'17"
  2. SWINNEN Lea                 BEL  D50    Omega                    0:49:18   8'57"
  3. ROELING Monica              NED  D55    TROL                     0:54:49   9'57"
  4. DE BOCK Greta               BEL  D40    hamok                    1:03:24  11'31"
  5. VERSTRAETE Kirsten          BEL  D-16   hamok                    1:06:03  12'00"
  6. CORTHAUT Christel           BEL  D50    Borasca                  1:08:18  12'25"
  7. BAERTS Anita                BEL  D50    Borasca                  1:16:15  13'51"
     VAN DOOREN Lesley           BEL  D35    TROL                     not classified
Top

D:05 , 4400 m


  1. SILVI Simonne               BEL  D50    K.O.L.                   0:43:27   9'52"
  2. DEIJGERS Jill               BEL  D-14   Omega                    0:49:57  11'21"
  3. VANREUSEL Julienne          BEL  D50    hamok                    0:52:47  11'59"
  4. DELARBRE Maria              BEL  D60    hamok                    0:56:45  12'53"
  5. JANSSENS Juliette           BEL  D60    hamok                    1:02:18  14'09"
  6. GOFFIN Magda                BEL  D70    K.O.L.                   1:05:40  14'55"
  7. METTEN Marie-Christine      BEL  D50    K.O.L.                   1:05:43  14'56"
  8. LUYTEN Jacqueline           BEL  D55    Omega                    1:11:05  16'09"
  9. GOOS Roza                   BEL  D65    hamok                    1:18:03  17'44"
O.C. PEETERS Sietske             BEL  D21    TROL                     0:46:03  10'27"
O.C. VANHOREBEEK Myriam          BEL  D40    Omega                    0:49:47  11'18"
O.C. VOLDERS  Anne               BEL  D45    Omega                    0:52:21  11'53"
O.C. MOLS Francine               BEL  D45    hamok                    0:53:00  12'02"
     SOFIE LIESE Heleen               D-14   Indiv.                   not classified
     TINE Greet                       D-14   Indiv.                   not classified
Top

D:06 , 2700 m


  1. OOMS Laura                  BEL  D-10   Borasca                  0:37:09  13'45"
  2. CEULEMANS Lisse             BEL  D-10   VVO 96                   0:39:26  14'36"
  3. GELDOF Roxanne              BEL  D-10   hamok                    0:52:42  19'31"
  4. ELSEN Lisa                  BEL  D-10   Omega                    1:05:45  24'21"
O.C. SOORS Linda                 BEL  D40    Borasca                  0:41:56  15'31"
O.C. BONTEMPS Suzanne            NED  D21    VVO 96                   0:51:43  19'09"
O.C. HENDRICKX Liset             BEL  D50    Omega                    0:55:11  20'26"
O.C. HULSMANS Bernadette         BEL  D45    hamok                    1:07:23  24'57"
Top

H:01 , 8900 m


  1. VAN OPSTAL Adrie            NED  H50    K.O.L.                   0:57:44   6'29"
  2. NIJSTEN Noël                BEL  H40    Borasca                  0:58:28   6'34"
  3. LUYCKX Ludo                 BEL  H50    hamok                    0:59:45   6'42"
  4. CLAES Marc                  BEL  H45    hamok                    1:01:58   6'57"
  5. WYNEN Kris                  BEL  H21    K.O.L.                   1:12:49   8'10"
  6. BRIES Wim                   BEL  H21    K.O.L.                   1:14:11   8'20"
  7. LEPPENS Dolf                BEL  H21    K.O.L.                   1:14:27   8'21"
  8. GEVAERT Christophe          BEL  H35    K.O.L.                   1:46:37  11'58"
     LIEFRINK Jeroen             NED  H21    Olifant                  not classified
     PEETERS Toon                BEL  H21    TROL                     not classified
Top

H:02 , 8000 m


  1. VERVOORT Wim                BEL  H35    TROL                     0:53:58   6'44"
  2. VANHAEREN Patrick           BEL  H40    K.O.L.                   0:55:42   6'57"
  3. VAN LOMMEL Tom              BEL  H35    VVO 96                   1:05:09   8'08"
  4. MARIEN Jean-Luc             BEL  H50    A.S.U.B.                 1:06:32   8'18"
  5. VAN RIEL Joeri              BEL  H35    TROL                     1:08:24   8'33"
  6. RENDERS Willy               BEL  H55    hamok                    1:10:49   8'51"
  7. VERSTRAETE Steve            BEL  H40    hamok                    1:15:00   9'22"
Top

H:03 , 7300 m


  1. HOEKX Willy                 BEL  H50    hamok                    0:51:36   7'04"
  2. HANNES Peter                BEL  H45    hamok                    0:52:33   7'11"
  3. WERKX Luc                   BEL  H45    Balise 10                0:56:25   7'43"
  4. HERMANS Eddy                BEL  H50    Omega                    0:57:07   7'49"
  5. HERMANS Marc                BEL  H50    hamok                    0:59:29   8'08"
  6. HOMBROECKX Jean Paul        BEL  H50    hamok                    0:59:51   8'11"
  7. ROBRECHTS Johan             BEL  H45    K.O.L.                   1:00:20   8'15"
  8. BAKELANTS Alfons            BEL  H50    K.O.L.                   1:00:56   8'20"
  9. CORTHOUTS Paul              BEL  H45    K.O.L.                   1:01:51   8'28"
 10. TOELEN Jan                  BEL  H45    K.O.L.                   1:03:06   8'38"
 11. VAN BOSCH Julien            BEL  H50    TROL                     1:03:33   8'42"
 12. RENOTTE Ben                 BEL  H50    K.O.L.                   1:03:48   8'44"
 13. VAN STEEN Marc              BEL  H50    Borasca                  1:06:01   9'02"
 14. FRANSSENS Aime              BEL  H60    TROL                     1:07:12   9'12"
 15. DEIJGERS Luc                BEL  H45    Omega                    1:09:37   9'32"
 16. LEERS MARC                  BEL  H50    TROL                     1:10:12   9'36"
 17. WALBERS Johan               BEL  H50    K.O.L.                   1:11:20   9'46"
 18. OPDEKAMP Willy              BEL  H50    Borasca                  1:17:21  10'35"
O.C. MERTENS Bert                BEL  H21    Borasca                  1:04:27   8'49"
Top

H:04 , 5500 m


  1. PARDOEL Giel                NED  H55    TROL                     0:40:55   7'26"
  2. IN T GROEN Mike             NED  H60    TROL                     0:47:33   8'38"
  3. BELMANS Jozef               BEL  H55    K.O.L.                   0:47:48   8'41"
  4. BUKENBERGS André            BEL  H60    hamok                    0:51:38   9'23"
  5. OEYEN Marcel                BEL  H60    hamok                    0:52:28   9'32"
  6. BLOEMEN Remi                BEL  H60    TROL                     0:52:47   9'35"
  7. DESMEDT Eddie               BEL  H55    TROL                     0:53:36   9'44"
  8. VANHOUT Jef                 BEL  H55    K.O.L.                   0:53:59   9'48"
  9. KELLENS Jean-Pierre         BEL  H55    K.O.L.                   0:55:13  10'02"
 10. GOOSSENS Georges            BEL  H55    hamok                    0:55:51  10'09"
 11. SCHEELEN Fernand            BEL  H55    hamok                    1:00:26  10'59"
 12. WELLENS Fred                BEL  H60    hamok                    1:05:10  11'50"
 13. BOSMANS Willy               BEL  H60    Omega                    1:05:37  11'55"
 14. LEDENT André                BEL  H60    Balise 10                1:14:03  13'27"
O.C. SWERTS Danny                BEL  H40    hamok                    0:45:10   8'12"
O.C. MOONEN Arno                 NED  H21    VVO 96                   0:48:54   8'53"
O.C. AERDEN Frank                BEL  H35    K.O.L.                   0:50:40   9'12"
O.C. COOLEN Carlo                BEL  H40    K.O.L.                   0:59:17  10'46"
O.C. LEMMENS Philip                   H21    Indiv.                   1:00:10  10'56"
O.C. JAMROZIAK Richard           BEL  H50    hamok                    1:06:08  12'01"
O.C. JAMROZIAK Gwen              BEL  H-20   hamok                    1:13:31  13'22"
O.C. VANDEPUTTE Jan              BEL  H21    hamok                    1:18:07  14'12"
     VAN BOCKSTAL Oswald         BEL  H60    TROL                     not classified
Top

H:05 , 4400 m


  1. PLESSERS Wouter             BEL  H-14   K.O.L.                   0:35:05   7'58"
  2. DE RIJK Adrianus            BEL  H70    K.O.L.                   0:43:09   9'48"
  3. REYNDERS Denis              BEL  H75    K.O.L.                   0:45:09  10'15"
  4. COURSIER Alex               BEL  H65    TROL                     0:45:13  10'16"
  5. VERAGTEN Francois           BEL  H65    K.O.L.                   0:51:10  11'37"
  6. VAN HEES Jan                BEL  H70    K.O.L.                   0:56:43  12'53"
  7. CLAES Kasper                BEL  H-14   hamok                    1:05:26  14'52"
O.C. OOMS Ronald                 BEL  H35    Borasca                  0:43:07   9'47"
     AERTS Roger                 BEL  H70    Omega                    not classified
     ANOUK SHOUN Robbin Celine        H-14   Indiv.                   not classified
     LIEN ANNELEEN Laure              H-14   Indiv.                   not classified
     RIJCKEN Jan                      H-14   Indiv.                   not classified
     THIJS Bart                  BEL  H-14   Indiv.                   not classified
     VAESEN Sven                      H-14   Indiv.                   not classified
Top

H:06 , 2700 m


  1. VERSTRAETE Gunter           BEL  H-12   hamok                    0:38:20  14'11"
  2. HANNAN Michaël              BEL  H-12   K.O.L.                   0:42:35  15'46"
  3. CLAES Kobe                  BEL  H-12   hamok                    1:13:06  27'04"
O.C. VAN HOEF Daniel             NED  H21    VVO 96                   0:26:47   9'55"
O.C. DEIJGERS Jean               BEL  H75    Omega                    0:39:13  14'31"
O.C. BOLSENS Paul                BEL  H50    TROL                     0:43:34  16'08"
Top

Total


     hamok                        30
     K.O.L.                       30
     TROL                         16
     Omega                        12
     Borasca                       9
     Indiv.                        8
     VVO 96                        5
     Balise 10                     2
     A.S.U.B.                      1
     Olifant                       1
                         Total:  114

     HD-18 :  18         HD20+ :  96
Top
hamok
                 hamok - cup V : Hamont 23-11-'08
plg nr plg tijd vvo nr Naam cat omloop   tijd
1 5 7:47:50 1326 OEYEN Greet D21 Oro-Hydro 0:47:03
HAMOK 5 1359 BLOEMEN Tristan H-14 MTB-O 1:45:22
1530 CLOOSTERMANS Luc H45 Vensterloop 0:40:38
3694 MEYNEN Koen H40 Zonder Zwart 0:50:50
3001 HOEKX Jeroen H21 IOF-Lang 0:58:29
1354 TAFFEIREN Martine D45 IOF-Kort 0:44:10
voorspel 29:33 x 6 = 2:57:18
    Bonificatie :   56 x 01:00 = - 0:56:00
2 1 8:59:40 1333 BECKERS Martin H45 Oro-Hydro 0:40:45
HAMOK 1 1365 DEIJGERS Dirk H45 MTB-O 1:15:53
1260 DEFERME Georges H60 Vensterloop 0:37:21
1250 DEFERME Gunther H35 Zonder Zwart 0:39:16
1392 VAN DER KLEIJ Thomas H21 IOF-Lang 1:05:01
2832 MELIS Toon H-16 IOF-Kort 0:33:18
voorspel 47:31 x 6 = 4:45:06
    Bonificatie :   37 x 01:00 = - 0:37:00
3 16 9:16:01 3531 THEYS Jeroen H-16 Oro-Hydro 0:52:34
OMEGA 2 1508 KEUPPENS Karl H40 MTB-O 1:26:21
1505 VAN DE MOORTEL Katleen D40 Vensterloop 0:55:12
1582 VERDUYCKT Kris H21 Zonder Zwart 1:30:53
2952 THEYS Jan H45 IOF-Lang 1:19:36
3674 FABRÉ Nelis H-14 IOF-Kort 0:41:25
voorspel 33:30 x 6 = 3:21:00
    Bonificatie :   51 x 01:00 = - 0:51:00
4 12 9:19:42 1100 JANSEN Eddy H40 Oro-Hydro 1:13:37
KOL 1 3657 WILLEMS Herman H40 MTB-O 1:27:58
1059 PEETERS Vital S H45 Vensterloop 0:53:41
1065 GRESSENS Eddy H50 Zonder Zwart 1:11:23
2600 TIREZ Guy H40 IOF-Lang 1:05:13
1124 SIMKENS Alfred H55 IOF-Kort 0:36:14
voorspel 33:56 x 6 = 3:23:36
    Bonificatie :   32 x 01:00 = - 0:32:00
5 17 9:29:23 1649 ADDIERS Chris H50 Oro-Hydro 1:11:03
OMEGA 3 3279 VERDEYEN Guido H45 MTB-O 1:33:01
1600 KEUPPENS Arno H-14 Vensterloop 0:35:05
3448 FABRÉ Dirk H45 Zonder Zwart 1:11:26
2997 VAN GELDER Kris H35 IOF-Lang 1:14:12
3383 VERDEYEN Elke D-12 IOF-Kort 0:46:06
voorspel 38:45 x 6 = 3:52:30
    Bonificatie :   54 x 01:00 = - 0:54:00
6 14 9:47:03 1011 HEUNINCKX Luc H55 Oro-Hydro 0:54:26
KOL 3 1295 HENDRICKX Wannes H21 MTB-O 1:20:04
1667 BOCKX Roger H50 Vensterloop 0:41:53
1213 DAMS Freddy H50 Zonder Zwart 1:02:55
2850 BAERT Serge H40 IOF-Lang 1:07:23
1007 CEUNEN Georges H70 IOF-Kort 0:48:22
voorspel 43:10 x 6 = 4:19:00
    Bonificatie :   27 x 01:00 = - 0:27:00
7 10 9:53:10 2753 VAN DYCK Erik H40 Oro-Hydro 0:47:55
TROL 2 3052 WENS Frans H55 MTB-O 1:41:51
3459 MARINUS Dieter H-14 Vensterloop 0:33:07
3358 VERVOORT Tom H-14 Zonder Zwart 1:13:57
3305 MEEUWSSEN Marc H45 IOF-Lang 1:10:10
1954 DE MEYER Betty D40 IOF-Kort 0:50:10
voorspel 40:30 x 6 = 4:03:00
    Bonificatie :   27 x 01:00 = - 0:27:00
8 6 10:59:15 3697 MEYNEN Frederik H-18 Oro-Hydro 0:50:15
HAMOK 6 3488 RINGERS Jurjen H35 MTB-O 1:57:51
3724 GELDOF Ian H-14 Vensterloop 0:37:40
1383 VANDEPUTTE Peter H35 Zonder Zwart 0:58:41
3691 GELDOF Vladimir H40 IOF-Lang 1:22:05
1487 MELLEBEEK Phil H65 IOF-Kort 0:50:49
voorspel 46:59 x 6 = 4:41:54
    Bonificatie :   20 x 01:00 = - 0:20:00
9 13 11:41:18 1157 HOUBEN Jos H60 Oro-Hydro 1:00:29
KOL 2 1026 TIMMERMANS Ivo H55 MTB-O 1:57:32
1028 TIMMERMANS Georges H60 Vensterloop 0:43:55
3592 VAN CANEGHEM Albert H50 Zonder Zwart 1:01:39
2735 VANDIJCK Jackie H50 IOF-Lang 1:11:59
1091 VANDENBERK Henri H70 IOF-Kort 0:49:44
voorspel 47:30 x 6 + 30 min = 5:15:00
    Bonificatie :   19 x 01:00 = - 0:19:00
10 2 12:47:51 1412 KROLS Hilde D45 Oro-Hydro 1:19:51
HAMOK 2 3732 MOLS Ellen D21 MTB-O 2:07:21
2879 VERBERNE An D40 Vensterloop 0:50:02
3578 VANDEWEYER Marijs D40 Zonder Zwart 1:17:29
1408 WENDERICKX Nancy D21 IOF-Lang 1:31:23
1102 MOLS Greta D45 IOF-Kort 0:43:45
voorspel 54:00 x 6 = 5:24:00
    Bonificatie :   26 x 01:00 = - 0:26:00
11 3 DSQ 1378 SCHUTJES Elisabeth D21 Oro-Hydro 0:46:45
HAMOK 3 2648 WINTERS Eddy H45 MTB-O 1:26:37
2549 ENGELEN Luc H45 Vensterloop 0:36:39
1488 GOVEN Jos H45 Zonder Zwart DSQ
1379 SCHUTJES Stefaan H21 IOF-Lang 1:08:00
1380 SCHUTJES Dominique H55 IOF-Kort 0:44:38
voorspel 36:00 x 6 = 3:36:00
    Bonificatie :   51 x 01:00 = - 0:51:00
12 4 DSQ 2592 TIMMERS Guido H45 Oro-Hydro 0:35:21
HAMOK 4 2828 VAN BRIEL Henri H45 MTB-O 1:50:44
2998 TIMMERS Ruben H-20 Vensterloop 0:47:57
1320 MAES Johan H40 Zonder Zwart DSQ
1319 LIJNEN Jos H40 IOF-Lang 1:11:04
3562 VAN BRIEL Steffi D-16 IOF-Kort 1:05:08
voorspel 39:40 x 6 = 3:58:00
    Bonificatie :   27 x 01:00 = - 0:27:00
13 7 DSQ 3716 JANSSENS Gert H21 Oro-Hydro DSQ
HAMOK 7 1406 BLEYEN Patrick H45 MTB-O DSQ
1300 CLOOSTERMANS Bonaventur H70 Vensterloop 1:37:02
2786 TIMMERS Roger H45 Zonder Zwart 1:22:52
1302 BOS Bart H35 IOF-Lang 1:11:03
1425 HEYNINCK Ivan H45 IOF-Kort 0:42:26
voorspel 48:40 x 6 = 4:52:00
    Bonificatie :   15 x 01:00 = - 0:15:00
14 9 DSQ 3062 LAENEN Frans H45 Oro-Hydro 0:34:27
TROL 1 1727 VERVOORT Karl H40 MTB-O 1:23:39
1957 MARINUS Daniel H40 Vensterloop 0:38:18
3438 VAN BAELEN Michael H-16 Zonder Zwart 0:42:41
1738 BUYTAERT Frank H35 IOF-Lang 0:59:08
3359 VERVOORT Ben H-14 IOF-Kort DSQ
voorspel 40:05 x 6 = 4:00:30
    Bonificatie :   28 x 01:00 = - 0:28:00
15 11 DSQ 2849 JANSSEN Herman H50 Oro-Hydro 0:56:18
TROL 3 1718 VAN BRUGGEN Mark H60 MTB-O DSQ
1702 OOMS Leopold H55 Vensterloop 0:51:06
3171 DE BAEDTS Marc H45 Zonder Zwart 1:03:49
2147 DE VEIRMAN Andre H40 IOF-Lang 1:11:59
1793 COLE Lily-Anne D50 IOF-Kort 0:51:02
voorspel 41:15 x 6 = 4:07:30
    Bonificatie :   36 x 01:00 = - 0:36:00
16 15 DSQ 3145 VINKX Frank H45 Oro-Hydro 1:36:29
OMEGA 1 3009 WOUTERS Leen D45 MTB-O 1:35:06
3491 LEEUWS Evert H-14 Vensterloop DSQ
1573 DUCRO Dick H45 Zonder Zwart 1:00:58
3129 LEMMENS Jan H45 IOF-Lang 1:22:47
3532 THEYS Charlotte D-14 IOF-Kort 0:46:35
voorspel 53:20 x 6 = 5:20:00
    Bonificatie :   52 x 01:00 = - 0:52:00
Top

IOF-kort , 4500 m


  1. MELIS Toon                  BEL  H-16   hamok                    0:33:18   7'23"
  2. SIMKENS Alfred              BEL  H55    K.O.L.                   0:36:14   8'03"
  3. FABRÉ Nelis                 BEL  H-14   Omega                    0:41:25   9'12"
  4. HEYNINCK Ivan               BEL  H45    hamok                    0:42:26   9'25"
  5. MOLS Greta                  BEL  D45    hamok                    0:43:45   9'43"
  6. TAFFEIREN Martine           BEL  D45    hamok                    0:44:10   9'48"
  7. SCHUTJES Dominique          BEL  H55    hamok                    0:44:38   9'55"
  8. VERDEYEN Elke               BEL  D-12   Omega                    0:46:06  10'14"
  9. THEYS Charlotte             BEL  D-14   Omega                    0:46:35  10'21"
 10. CEUNEN Georges              BEL  H70    K.O.L.                   0:48:22  10'44"
 11. VANDENBERK Henri            BEL  H70    K.O.L.                   0:49:44  11'03"
 12. DE MEYER Betty              BEL  D40    TROL                     0:50:10  11'08"
 13. MELLEBEEK Phil              BEL  H65    hamok                    0:50:49  11'17"
 14. COLE Lily-Anne              BEL  D50    TROL                     0:51:02  11'20"
 15. VAN BRIEL Steffi            BEL  D-16   hamok                    1:05:08  14'28"
     VERVOORT Ben                BEL  H-14   TROL                     not classified
Top

IOF-Lang , 10400 m


  1. HOEKX Jeroen                BEL  H21    hamok                    0:58:29   5'37"
  2. BUYTAERT Frank              BEL  H35    TROL                     0:59:08   5'41"
  3. VAN DER KLEIJ Thomas        BEL  H21    hamok                    1:05:01   6'15"
  4. TIREZ Guy                   BEL  H40    K.O.L.                   1:05:13   6'16"
  5. BAERT Serge                 BEL  H40    K.O.L.                   1:07:23   6'28"
  6. SCHUTJES Stefaan            BEL  H21    hamok                    1:08:00   6'32"
  7. MEEUWSSEN Marc              BEL  H45    TROL                     1:10:10   6'44"
  8. BOS Bart                    BEL  H35    hamok                    1:11:03   6'49"
  9. LIJNEN Jos                  BEL  H40    hamok                    1:11:04   6'49"
 10. DE VEIRMAN Andre            BEL  H40    TROL                     1:11:59   6'55"
     VANDIJCK Jackie             BEL  H50    K.O.L.                   1:11:59   6'55"
 12. VAN GELDER Kris             BEL  H35    Omega                    1:14:12   7'08"
 13. THEYS Jan                   BEL  H45    Omega                    1:19:36   7'39"
 14. GELDOF Vladimir             BEL  H40    hamok                    1:22:05   7'53"
 15. LEMMENS Jan                 BEL  H45    Omega                    1:22:47   7'57"
 16. WENDERICKX Nancy            BEL  D21    hamok                    1:31:23   8'47"
Top

Oro-Hydro , 5500 m


  1. LAENEN Frans                BEL  H45    TROL                     0:34:27   6'15"
  2. TIMMERS Guido               BEL  H45    hamok                    0:35:21   6'25"
  3. BECKERS Martin              BEL  H45    hamok                    0:40:45   7'24"
  4. SCHUTJES Elisabeth          BEL  D21    hamok                    0:46:45   8'30"
  5. OEYEN Greet                 BEL  D21    hamok                    0:47:03   8'33"
  6. VAN DYCK Erik               BEL  H40    TROL                     0:47:55   8'42"
  7. MEYNEN Frederik             BEL  H-18   hamok                    0:50:15   9'08"
  8. THEYS Jeroen                BEL  H-16   Omega                    0:52:34   9'33"
  9. HEUNINCKX Luc               BEL  H55    K.O.L.                   0:54:26   9'53"
 10. JANSSEN Herman              BEL  H50    TROL                     0:56:18  10'14"
 11. HOUBEN Jos                  BEL  H60    K.O.L.                   1:00:29  10'59"
 12. ADDIERS Chris               BEL  H50    Omega                    1:11:03  12'55"
 13. JANSEN Eddy                 BEL  H40    K.O.L.                   1:13:37  13'23"
 14. KROLS Hilde                 BEL  D45    hamok                    1:19:51  14'31"
 15. VINKX Frank                 BEL  H45    Omega                    1:36:29  17'32"
     JANSSENS Gert               BEL  H21    hamok                    not classified
Top

Zonder Zwart-Geel , 6900 m


  1. DEFERME Gunther             BEL  H35    hamok                    0:39:16   5'41"
  2. VAN BAELEN Michael          BEL  H-16   TROL                     0:42:41   6'11"
  3. MEYNEN Koen                 BEL  H40    hamok                    0:50:50   7'22"
  4. VANDEPUTTE Peter            BEL  H35    hamok                    0:58:41   8'30"
  5. DUCRO Dick                  BEL  H45    Omega                    1:00:58   8'50"
  6. VAN CANEGHEM Albert         BEL  H50    K.O.L.                   1:01:39   8'56"
  7. DAMS Freddy                 BEL  H50    K.O.L.                   1:02:55   9'07"
  8. DE BAEDTS Marc              BEL  H45    TROL                     1:03:49   9'14"
  9. GRESSENS Eddy               BEL  H50    K.O.L.                   1:11:23  10'20"
 10. FABRÉ Dirk                  BEL  H45    Omega                    1:11:26  10'21"
 11. VERVOORT Tom                BEL  H-14   TROL                     1:13:57  10'43"
 12. VANDEWEYER Marijs           BEL  D40    hamok                    1:17:29  11'13"
 13. TIMMERS Roger               BEL  H45    hamok                    1:22:52  12'00"
 14. VERDUYCKT Kris              BEL  H21    Omega                    1:30:53  13'10"
     GOVEN Jos                   BEL  H45    hamok                    not classified
     MAES Johan                  BEL  H40    hamok                    not classified
Top

Vensterloop , 4500 m


  1. MARINUS Dieter              BEL  H-14   TROL                     0:33:07   7'21"
  2. KEUPPENS Arno               BEL  H-14   Omega                    0:35:05   7'47"
  3. ENGELEN Luc                 BEL  H45    hamok                    0:36:39   8'08"
  4. DEFERME Georges             BEL  H60    hamok                    0:37:21   8'17"
  5. GELDOF Ian                  BEL  H-14   hamok                    0:37:40   8'22"
  6. MARINUS Daniel              BEL  H40    TROL                     0:38:18   8'30"
  7. CLOOSTERMANS Luc            BEL  H45    hamok                    0:40:38   9'01"
  8. BOCKX Roger                 BEL  H50    K.O.L.                   0:41:53   9'18"
  9. TIMMERMANS Georges          BEL  H60    K.O.L.                   0:43:55   9'45"
 10. TIMMERS Ruben               BEL  H-20   hamok                    0:47:57  10'39"
 11. VERBERNE An                 BEL  D40    hamok                    0:50:02  11'07"
 12. OOMS Leopold                BEL  H55    TROL                     0:51:06  11'21"
 13. PEETERS Vital S             BEL  H45    K.O.L.                   0:53:41  11'55"
 14. VAN DE MOORTEL Katleen      BEL  D40    Omega                    0:55:12  12'15"
 15. CLOOSTERMANS Bonaventur     BEL  H70    hamok                    1:37:02  21'33"
     LEEUWS Evert                BEL  H-14   Omega                    not classified
Top

MTB-O 1 , 13900 m


  1. DEIJGERS Dirk               BEL  H45    hamok                    1:15:53   5'27"
  2. KEUPPENS Karl               BEL  H40    Omega                    1:26:21   6'12"
  3. WILLEMS Herman              BEL  H40    K.O.L.                   1:27:58   6'19"
  4. VAN BRIEL Henri             BEL  H45    hamok                    1:50:44   7'57"
     BLEYEN Patrick              BEL  H45    hamok                    not classified
     VAN BRUGGEN Mark            BEL  H60    TROL                     not classified
Top

MTB-O 2 , 13900 m


  1. WOUTERS Leen                BEL  D45    Omega                    1:35:06   6'50"
  2. WENS Frans                  BEL  H55    TROL                     1:41:51   7'19"
  3. BLOEMEN Tristan             BEL  H-14   hamok                    1:45:22   7'34"
  4. TIMMERMANS Ivo              BEL  H55    K.O.L.                   1:57:32   8'27"
  5. MOLS Ellen                  BEL  D21    hamok                    2:07:21   9'09"
Top

MTB-O 3 , 13900 m


  1. HENDRICKX Wannes            BEL  H21    K.O.L.                   1:20:04   5'45"
  2. VERVOORT Karl               BEL  H40    TROL                     1:23:39   6'01"
  3. WINTERS Eddy                BEL  H45    hamok                    1:26:37   6'13"
  4. VERDEYEN Guido              BEL  H45    Omega                    1:33:01   6'41"
  5. RINGERS Jurjen              NED  H35    hamok                    1:57:51   8'28"
Top

Total


     hamok    42
     K.O.L.   18
     Omega    18
     TROL     18
     Total:   96

     HD-18 :  15     HD20+ :  81